• 0530 344 18 18
 • Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 20:00
 • info@serkanbalta.com
 • |
 • TR
 • EN

Kullanım Koşulları

  Kullanım ve gizlilik koşulları, Serkan Balta’ya ait serkanbalta.com ve Serkan Balta logosunu taşıyan bu web sitesi için geçerlidir. Söz konusu Serkan Balta web sitesini ziyaret ettiğinizde sitede yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Bu siteler haricindeki herhangi bir sitede Serkan Başta’nın logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.

  serkanbalta.com sitesinde yer alan tüm bilgiler ve yapılan yönlendirmelerdeki tüm linkler tamamen ziyaretçiye bilgi vermek amacıyla kullanıcıya sunulmuştur ve yayınlanan bilgilerde hiçbir şekilde ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır.

  Bu sitede yayınlanan tüm bilgiler Serkan Balta’ya aittir.

  Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması Serkan Balta’ya ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.

  Yukarıda belirtilen ilgili web sitesindeki bilgilerin güncellemesi sırasında sitede olabilecek muhtemel yanlışlık, eksiklik ya da değişiklikten dolayı Serkan Balta yükümlülük altına sokulamaz.

  Aynı zamanda web sitesinde kullanılan bazı ifadeler ileriye yönelik olduğundan çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür.

  Serkan Balta’ya ait web sitesi erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları’nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.

  Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz.

  Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

  Anlatılan tüm tıbbi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

  Sitemizde yer alan doktor uygulamaları sadece poliklinik ve tıp merkezlerinde yapılmaktadır.

  Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, dağıtılamaz, çeşitli alt lisansla değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz ve ticari bir amaçla kullanılamaz ve kullandırılamaz.

  Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerini içerir.

  Serkan Balta’ya ait web sitesine ulaşım serbest ve anonimdir.

  Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

  Bu sitede adı geçen ya da geçebilecek marka ve marka logoları ile ilgili olarak, Serkan Balta’nın sponsorluk ettiği bu marka ya da markaları onayladığı anlaşılmamalıdır.

  Serkan Balta web sitesinde yayınlanan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ve sorumluluk ziyaretçinin sorumluluğundadır ve oluşabilecek ya da oluşmuş zarar veya kayıplardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Aynı zamanda web sitesinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde kullanıcıya bir taahhüt içermemektedir.

  Web sitesinde yer alan İletişim Formları vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri Serkan Balta ve/veya yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir.

  Serkan Balta’ya ait web sitesinde vermiş olduğunuz bilgiler ilgili bir sağlık kurumunun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.

  Sitemizi her ziyaret ettiğinizde isimsiz olarak IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır.

  Site ile ilgili şikayet, öneri, bilgi içerikli taleplerinizi info@serkanbalta.com mail adresine iletebilirsiniz.

  Bu sitede serkanbalta.com ‘dan başka internet sitelerine de bağlantılar bulunabilir, serkanbalta.com sitemiz diğer sitelerin gizlilik ve güvenlik politikaları ile içeriklerinden sorumlu değildir.

  Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı Serkan Balta’ya aittir.

  Serkan Balta’nın izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.

HİZMETLER

Yüz Estetiği

Yüz askı işlemleri her ne kadar yüz gençleştirmede en etkili ve en kalıcı yöntem ameliyatla yapılan...

Meme Estetiği

Meme büyütme protez seçimi silikon protez seçiminde iki önemli husus vardır. Birincisi hastanın...

Vücut Estetiği

Klasik liposakşın yöntemleri farklı boyutlarda delikleri bulunan basit kanüller yardımı ile...

Dolgu

Dolgu uygulamaları yaşlanma ile ortaya çıkan yüz bölgesindeki bazı olukların ve derin kırışıklıkların...

Botoks

Botoks uygulamaları yüz bölgesindeki kırışıklıkların geçici olarak ortadan kaldırılmasında ameliyat...

Saç Ekimi

Saç ekimi veya saç nakli her geçen gün popülaritesi ve kalitesi artan bir uygulamadır. Özellikle...